Išsamią informaciją apie koronaviruso COVID-19 situaciją Lietuvoje rasite šioje nuorodoje: http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/koronavirusas

Pasikeitimai ligoninės darbe

Dėl pacientų aptarnavimo konsultacijų poliklinikoje

Dėl ligonių lankymo

Nuo kovo 16 dienos Vyriausybė šalyje skelbia karantiną: kas keičiasi Biržų ligoninės darbe?

Gerbiami Biržų ligoninės pacientai,

nuo kovo 16 d. Vyriausybei visoje Lietuvoje dviem savaitėms paskelbus karantiną, Biržų ligoninės darbe taip pat numatyti pokyčiai, skirti apsaugoti ligoninės personalą, pacientus ir visuomenę nuo galimos COVID-19 grėsmės.

Informuojame, kad nuo kovo 16 dienos (pirmadienio):

• perorganizuojama veikla valdant pacientų srautus, infrastruktūrą bei materialinius ir žmogiškuosius išteklius;
  • atidedamos planinės operacijos, išskyrus pagalbą ir sveikatos priežiūros paslaugas, kurių nesuteikus pacientui atsirastų poreikis būtinajai medicinos pagalbai arba reikšmingai pablogėtų paciento būklė,
  • atšaukiamos visos planinės hospitalizacijos dėl kitų diagnostinių ir gydomųjų paslaugų,
  • atidedamos planinės ambulatorinės konsultacijos ir paslaugos konsultacijų poliklinikoje, išskyrus pagalbą ir paslaugas, kurių nesuteikus pacientui atsirastų poreikis būtinajai medicinos pagalbai arba reikšmingai pablogėtų paciento būklė,
  • atidedamos planinės dienos chirurgijos paslaugos ir diagnostinės (echoskopijos, rentgeno paslaugos), išskyrus pagalbą ir paslaugas, kurių nesuteikus pacientui atsirastų poreikis būtinajai medicinos pagalbai arba reikšmingai pablogėtų paciento būklė,
  • atidedamas prevencinių programų vykdymas.

Pacientai, tik turintys šeimos gydytojo siuntimą, būtinosios pagalbos konsultacijoms bus registruojami tik konsultacijų poliklinikos registratūros telefonu: (8 616) 81766.

Pasikeitus planinių konsultacijų teikimo tvarkai, ligoninė apie tai nedelsiant Jus informuos.

Priėmimo skubios pagalbos skyriuje bus teikiama tik būtinoji pagalba.

Pacientus, pasireiškus gripui būdingiems ligos simptomams - karščiavimui, kosuliui, gerklės skausmui ar apsunkintam kvėpavimui - po kelionės į užsienio šalis ar po kontakto su tikėtinu koronaviruso nešiotoju; norint pasikonsultuoti, kilus klausimų, prašome kreiptis į šalia priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus esančią palapinę.

Vykdant prevencines rekomendacijas ir siekiant apsaugoti mūsų ligoninėje besigydančius pacientus bei įstaigos darbuotojus draudžiamas hospitalizuotų pacientų lankymas visuose ligoninės skyriuose, išskyrus terminalinės būklės pacientų ir vaikų iki 14 metų lankymą, gydančio gydytojo leidimu.

Prašome elgtis atsakingai ir laikytis Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijų. Plačiau - http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/koronavirusas ir http://sam.lrv.lt/lt/news/koronavirusas/informacija-visuomenei

Iškilus klausimams pirmiausia prašome susisiekti su ligonine kontaktiniais telefonais:

Konsultacijų poliklinikos registratūra:  telefonas (8 616) 81766.

Priėmimo ir skubios pagalbos skyrius: telefonas (8 450) 43093.

Ligoninės Administracija: telefonas (8 450) 43 090.