DĖL GINEKOLOGIJOS IR NĖŠTUMO PATOLOGIJOS SKYRIAUS DARBO

Nuo 2021 m. rugpjūčio 2 d. iki 2021 m. rugpjūčio 31 d. VšĮ Biržų ligoninės ginekologijos ir nėštumo patologijos skyrius atostogaus, nebus teikiamos antrinio lygio ginekologijos ir nėštumo patologijos stacionarinės ir ambulatorinės paslaugos.

Darbo dienomis pacientes priims VšĮ Biržų rajono savivaldybės poliklinikos ir UAB Biržų šeimos gydytojų centro gydytojai, o nedarbo laiku, poilsio dienomis pacientės turi kreiptis į VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės priėmimo skyrių.

DĖL VAIKŲ LIGŲ SKYRIAUS DARBO

Nuo 2021 m. liepos 19 d. iki 2021 m. rugpjūčio 31 d. VšĮ Biržų ligoninės vaikų ligų skyrius atostogaus, todėl nebus teikiamos vaikų ligų antrinio lygio stacionarinės ir ambulatorinės paslaugos.

Darbo dienomis pacientus priims VšĮ Biržų rajono savivaldybės poliklinikos ir UAB Biržų šeimos gydytojų centro gydytojai, o nedarbo laiku, poilsio dienomis sergantys vaikai turi kreiptis į VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės priėmimo skyrių.