PACIENTŲ APTARNAVIMO VšĮ BIRŽŲ LIGONINĖS

KONSULTACIJŲ POLIKLINIKOJE TVARKA

Atšaukus karantiną ir išliekant ekstremaliai situacijai Lietuvos Respublikos teritorijoje, pacientų registravimo ir priėmimo bei gydytojų konsultacijų tvarka VšĮ Biržų ligoninės Konsultacijų poliklinikoje vykdoma laikantis infekcijų kontrolės reikalavimų.

Pacientai, besikreipiantys į Konsultacijų polikliniką privalo laikytis šios tvarkos:

1. Pacientai į Konsultacijų polikliniką (esant būtinybei jį gali lydėti ne daugiau kaip vienas lydintis asmuo) įleidžiami likus ne daugiau kaip 10 min. iki paskirto vizito laiko.

2. Atvykstant pacientas (ir jį lydintis asmuo) privalo dėvėti apsauginę kaukę ir dezinfekuoti rankas.

3. Prie įėjimo į patalpas pacientai bus apklausiamas dėl COVID-19 infekcijos požymių užpildant klausimyną, pamatuota temperatūra.

4. Pacientai privalo laikytis saugaus atstumo.

5. Pacientai registruojami pas gydytojus konsultantus tik gavus šeimos gydytojo elektroninį siuntimą.