PATVIRTINTA

įsakymu Nr. PVK-27

VIEŠOJI ĮSTAIGA BIRŽŲ LIGONINĖ

PACIENTŲ LANKYMO TVARKA

1. Lankyti pacientus gali asmenys, neturintys  ūmios kvėpavimo takų infekcijos, ūmios žarnyno infekcijos ir kitų užkrečiamųjų  ligų požymių.

1. Įeidami į ligoninę ir išeidami iš jos, DEZINFEKUOKITE RANKAS.

1. Lankytojai atvyksta tik per ligoninės pagrindinį įėjimą,  palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus įėjimą.

1. Ligoninėje pacientai lankomi kasdien  11 - 13 val. ir 16 - 18 val.

1. Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus pacientų  lankymas kasdien 12 - 13 val.  ir 17 - 18 val.