PACIENTŲ LANKYMO BIRŽŲ LIGONINĖJE

EKSTREMALIOS SITUACIJOS LIETUVOS TERITORIJOJE METU

TVARKA

Siekiant sumažinti riziką pacientams ir ligoninės darbuotojams užsikrėsti koronavirusine infekcija, pacientų lankymas VšĮ Biržų ligoninėje galimas nuo birželio 22 d., tačiau ribojamas. Informuojame, kad visi, norintys lankyti pacientą, privalo laikytis šios tvarkos:

1. VšĮ Biržų ligoninės patalpose (adresas: Vilniaus g. 115, Biržai) lankyti galima tik „švarius“ pacientus.

2. Paciento lankymui turi būti išduodamas skyriaus vedėjo (gydančio gydytojo) leidimas - forma „Pacientų lankymo leidimas“, jam nesant leidimą̨ gali išduoti budintis gydytojas.

3. Pacientai gali būti lankomi ne daugiau kaip 1 kartą per savaitę. Lankymo trukmė – neilgiau nei 15 min.

4. Lankyti gali nedaugiau kaip vienas lankytojas.

5. Karščiuojantys pacientai (ne COVID-19 infekcija), gulintys Pacientų stebėjimo poskyryje gali būti lankomi tik esant itin sunkiai paciento būklei.

6. Pacientų lankymas draudžiamas VšĮ Biržų ligoninės Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriuje.

7. Lankytojui, kuriam pasireiškę ūmios kvėpavimo takų infekcijos, ūmios žarnyno infekcijos ir kitų užkrečiamųjų ligų̨ požymiai (pvz.: karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas, vėmimas, viduriavimas ir pan.) ir (ar) kuriems taikomas saviizoliacijos režimas, lankyti neleidžiama.

8. Lankytojai pas pacientus įleidžiami per Priėmimo ir skubios pagalbos skyrių, kur jis pasitinkamas darbuotojo, apklausiamas dėl COVID-19 infekcijos požymių užpildant klausimyną, kuris toliau įdedamas į lankomo paciento ligos istoriją, matuojama temperatūra.

9. Pacientų lankymo laikas: 11 - 12 val. ir 16 - 18 val.

10. Lankytojai privalo dėvėti vienkartinę medicininę kaukę. Prieš patekdami į skyrių̨ ir išeidami iš skyriaus lankytojai turi atlikti rankų dezinfekciją.

1. Artimieji, norintys perduoti būtinus daiktus besigydantiems savo artimiesiems, tai gali padaryti siuntinius perduodami per Priėmimo ir skubios pagalbos skyrių. Ant tvarkingai supakuoto siuntinio prašome nurodyti šiuos duomenis: paciento vardą, pavardę ir skyriaus pavadinimą.