DĖL RENTGENO APARATO DARBO

Dėl naujo rentgeno diagnostikos aparato patalpų paruošimo eksploatacijai ir aparato montavimo darbų VšĮ Biržų ligoninės rentgeno kabinetas nedirbs nuo 2019-11-04 iki 2019-11-20.

Ambulatoriniams pacientams rekomenduojame rentgenologiniam ištyrimui vykti į kitas gydymo įstaigas.

Projektas „Socialinių paslaugų ir kitų susijusių paslaugų teikimas ir plėtra VšĮ Biržų ligoninės palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje“, projekto kodas Nr. 08.6.1-ESFA-V-911-10-0004.

Vykdomas projektas „Socialinių paslaugų ir kitų susijusių paslaugų teikimas ir plėtra VšĮ Biržų ligoninės palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje“, projekto kodas Nr. 08.6.1-ESFA-V-911-10-0004.

Projektas finansuojamas iš Europos socialinio fondo lėšų.

Projekto tikslas - skatinti socialinę integraciją, užtikrinant gyventojų poreikius atitinkančių socialinių paslaugų ir kitų susijusių paslaugų teikimą ir plėtrą.