VŠĮ BIRŽŲ LIGONINĖS GINEKOLOGIJOS IR NĖŠTUMO PATOLOGIJOS BEI VAIKŲ LIGŲ SKYRIAI LAIKINAI NEDIRBS

Nuo 2020 m. rugpjūčio 1 d. iki 2020 m. rugpjūčio 31 d. VšĮ Biržų ligoninės ginekologijos ir nėštumo patologijos, vaikų ligų skyriai atostogaus.

Darbo dienomis pacientus priims VšĮ Biržų rajono savivaldybės poliklinikos ir UAB Šeimos gydytojų centro gydytojai, o nedarbo laiku, poilsio dienomis sergantys vaikai ir pacientės turi kreiptis į VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės priėmimo skyrių.

Išsamią informaciją apie koronaviruso COVID-19 situaciją Lietuvoje rasite šioje nuorodoje: http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/koronavirusas

Pasikeitimai ligoninės darbe

Dėl pacientų aptarnavimo konsultacijų poliklinikoje

Dėl ligonių lankymo

Projektas „Socialinių paslaugų ir kitų susijusių paslaugų teikimas ir plėtra VšĮ Biržų ligoninės palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje“, projekto kodas Nr. 08.6.1-ESFA-V-911-10-0004.

Vykdomas projektas „Socialinių paslaugų ir kitų susijusių paslaugų teikimas ir plėtra VšĮ Biržų ligoninės palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje“, projekto kodas Nr. 08.6.1-ESFA-V-911-10-0004.

Projektas finansuojamas iš Europos socialinio fondo lėšų.

Projekto tikslas - skatinti socialinę integraciją, užtikrinant gyventojų poreikius atitinkančių socialinių paslaugų ir kitų susijusių paslaugų teikimą ir plėtrą.