Prie Biržų ligoninės bendruomenės prisijungia nauji gydytojai

2024 09 10

Prie Biržų ligoninės bendruomenės prisijungia nauji gydytojai:

• Darbą Biržų ligoninėje liepos pabaigoje pradėjo gydytojas chirurgas Tadas Kaminskas. Gydytojas atlieka chirurgines operacijas Chirurgijos ir ortopedijos traumatologijos skyriuje, Konsultacijų  poliklinikoje pacientams teikia chirurgijos konsultacijas ir atlieka endoskopijos tyrimus.

• Nuo rugsėjo Biržų ligoninės konsultacijų poliklinikoje pacientus konsultuos gydytojas kraujagyslių chirurgas Arūnas Čepkauskas. Gydytojas pacientus konsultuos įvairiais su kraujagyslių patologijomis susijusiais klausimais bei prireikus atliks lazerinę varikozinių venų šalinimo operaciją.

• Darbą konsultacijų poliklinikoje pradeda fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas Vygintas Bagdonas. Gydytojas pacientus konsultuos du šeštadienius per mėnesį.

• Po trumpos pertraukos pacientus vėl konsultuos fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja Ugnė Dikčiūtė.

Registruotis gydytojų konsultacijoms galima:

• internetu per IPR sistemą: https://ipr.esveikata.lt/,
  • telefonu + 370 450 31 311,
  • arba atvykus į konsultacijų poliklinikos registratūrą darbo dienomis nuo 8.00 val. iki 16.00 val.

Privalomuoju sveikatos draudimu (PSD) apdraustiems ir turintiems gydytojo siuntimą pacientams paslaugos teikiamos nemokamai.