Siūlome įsigyti dovanų kuponus

2024 08 20

Siūlome įsigyti „DOVANŲ KUPONĄ“  ir artimam žmogui dovanoti sveikatą! Tai puikus būdas pradžiuginti Jūsų artimą žmogų.

Už dovanų kuponą galėsite įsigyti ligoninėje teikiamas mokamas paslaugas:

• fizinės medicinos ir reabilitacijos paslaugos,
  • kraujo tyrimai.

Kaip įsigyti dovanų kuponą?

Dovanų kuponus galite įsigyti ligoninės kasoje Jūsų pasirinktai pinigų sumai ar bet kuriai teikiamai mokamai paslaugai.

Dovanų kupono naudojimosi taisyklės:

• Dovanų kuponas patvirtina išankstinį apmokėjimą ir suteikia teisę dovanų kupono turėtojui šiose taisyklėse numatyta tvarka panaudoti jį apmokant bet kurią iš ligoninėje teikiamų mokamų paslaugų.
  • Dovanų kuponas galioja 3 mėnesius nuo jo įsigijimo datos.
  • Dovanų kuponas nėra keičiamas į grynuosius pinigus.
  • Jei suteiktų paslaugų kaina didesnė nei dovanų kupono vertė, trūkstamą sumą galima sumokėti grynaisiais pinigais.
  • Jei suteiktų paslaugų kaina mažesnė nei nurodyta dovanų kupone, likusi suma nėra grąžinama.
  • Atvykus į ligoninę būtina pateikti dovanų kuponą, kuriame bus žymima kada ir kiek kupono pinigų sumos buvo išnaudota.