OPERACINĖS IR REANIMACIJOS – INTENSYVIOSIOS TERAPIJOS SKYRIUS

• SKYRIAI
  • OPERACINĖS IR REANIMACIJOS – INTENSYVIOSIOS TERAPIJOS SKYRIUS

OPERACINĖS IR REANIMACIJOS IR INTENSYVIOSIOS TERAPIJOS SKYRIUS

Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje yra 4 lovos. Skyriui priskirtas operacinių blokas.

Skyriuje gydomi pacientai dėl įvairių organų sistemų funkcijų sutrikimų, sunkių traumų, apsinuodijimų, kai yra būtinas pastovus paciento gyvybinių funkcijų sekimas ir jų palaikymas medicinos prietaisų pagalba, intensyvus medikamentinis gydymas. Kitos darbo sritys - paciento paruošimas anestezijai, saugios anestezijos atlikimas, paciento stebėjimas po operacijos iki normalių gyvybinių funkcijų atsistatymo, operacinės slaugytojos pagalba operuojantiems gydytojams.

Ligonių gyvybines funkcijas padeda stebėti ir užtikrinti moderni šiuolaikinė medicininė įranga: elektrokardiografai, kardiomonitoriai, dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatai, infuzinės švirkštinės pompos, defibriliatoriai kt. Skyrius turi galimybę visą parą naudotis klinikinės laboratorijos, radiologijos, kompiuterinės tomografijos, echoskopinės ir endoskopinės pagalbos, operacinės paslaugomis.

Operacinių blokas pritaikytas tiek skubių, tiek planinių intervencijų atlikimui. Atliekamos bendrosios chirurgijos, ortopedinės - traumatologinės, akušerinės - ginekologinės, LOR operacijos.

Skyriaus telefonai:

Reanimacijos – intensyviosios terapijos skyrius