PALAIKOMOJO GYDYMO IR SLAUGOS SKYRIUS

Skyriaus telefonai:

Skyriaus telefonas

(+370 450) 43 097

Laikinai einantis skyriaus vedėjo pareigas

Leonidas Sologubovas

Vyresnioji slaugytoja

Renata Gokienė

Skyriuje dirba:

Vidaus ligų gydytoja

Austra Mačionienė

Gydytojas

Jurgis Trepkus

Konsultacijas teikia gydytoja psichiatrė

Jelena Aleknienė

Medicinos psichologė

Lina Krunkaitienė

Kineziterapeutas

Aureljus Čižauskas

Masažuotojas

Laimonas Leliukas

Socialinė darbuotoja

Aldona Šaknienė

Skyriuje teikiamos stacionarinės pirminio lygio palaikomojo gydymo ir slaugos bei paliatyviosios pagalbos paslaugos Biržų  rajono savivaldybės gyventojams.

Skyriuje teikiamos palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugos po gydymosi namuose, kai ambulatorinė pagalba tampa neefektyvi bei po stacionarinio gydymo, kai yra reikalingas tik palaikomasis gydymas ir slauga, sveikatą atstatomosios procedūros - masažas, gydomoji mankšta. Prireikus pacientus konsultuoja kitų specialybių gydytojai.

Paliatyviosios pagalbos paslaugos  teikiamos pacientams, sergantiems nepagydoma progresuojančia liga, pasiekusia su gyvybe nesuderinamą stadiją.

Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje yra 49 slaugos lovos ir 2 paliatyviosios pagalbos lovos.

STACIONARIZAVIMO Į SKYRIŲ TVARKA:

Pacientai, pageidaujantys gauti palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugas VšĮ Biržų ligoninėje, turi:

• Turėti šeimos gydytojo ar stacionarinės asmens sveikatos priežiūros įstaigos gydytojo siuntimą. Taip pat į skyrių hospitalizuojami pacientai po gydymo aukštesnio lygio stacionare, kai dar reikia tolimesnio palaikomojo gydymo ar slaugos.
  • Prieš atvykstant paskambinti tel. (+370 450) 43097 ir patikslinti, ar skyriuje yra laisvų lovų (jeigu skyriuje vietų nebus, užregistruosime Jus į laukiančiųjų eilę ir paskirsime stacionarizavimo į skyrių datą).

Stacionarizavimo kriterijų sąrašas yra patvirtintas Sveikatos apsaugos ministro įsakymu. Apie paguldymo į skyrių datą kontaktiniu telefonu iš anksto pranešama pacientui ar jo įstatyminiams atstovams.

Už palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugas apmoka teritorinė ligonių kasa. Šios paslaugos apmokamos iš Privalomojo sveikatos draudimo biudžeto, bet ne ilgiau kaip už 120 dienų. Paliatyvios slaugos lovadienių skaičius neribojamas.

Gydantis Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje pacientams nemokamos socialinės išmokos (specialiųjų nuolatinės slaugos, nuolatinės priežiūros (pagalbos), transporto išlaidų kompensacijos.

Medicinos normos:

Vidaus ligų gydytojas